Poptávka

Kuchyně

Krásné a praktické v každém ohledu

Postup výběru kuchyně

Hledáte vzorové kuchyně? Šest typů s dívčími jmény? U Delfi je bohudík nenajdete. Děláme totiž kuchyně vám na míru! Dnes je nabídka materiálů a dekórů dvířek, úchytů, výsuvů a výklopů tak široká, že není proč zákazníkovi podsouvat kompletní řešení. My máme vzorníky, vzorky a zkušenosti – vy svůj ideál. Že ne? Internet je toho plný. Můžete kouknout na výběr našich realizací, ale i na kuchyně, které najdete na internetu.

Kuchyň je totiž jako skládanka. Korpusy se dělají z lamina, z těch máme na výběr přes 300 dekórů. U dvířek už je to složitější: od levnějšího lamina lze jít přes akrylová, fóliová a lakovaná až po dvířka z masivu s různými povrchovými úpravami. Dvířka mají úchytky – neptejte se, kolik jich je na výběr. Pracovní desky? Dobrých 150 možností z MDF, dalších X z umělého i přírodního kamene. Atd. atp. Točí se vám hlava? Nebojte, zní to složitě, ale je to radost!

Stačí nám poslat rozměry prostoru, do kterého chcete umístit vaši kuchyň. Máte-li představu, přiložte ji, popište ji. Zdarma vám vyhotovíme návrh a kalkulaci, abychom měli na čem stavět. Případně si domluvme schůzku ať u nás, či přímo u vás na místě budoucího činu. Můžeme se o vašich představách pobavit, doladit je s možnostmi, které se dnes nabízí. Prorabeme vzorníky a katalogy.

Od zhotovení finálního návrhu a podepsání smlouvy se započne lhůta na výroby a montáž kuchyně, nějakých 6-8 týdnů. A může se vařit!

 

Vojtěch Mečíř
technik interiérů
 
Zavolejte nám
+420 736 135 316
 
POPTÁVKA