Poptávka

Delfi

Nábytek na míru z Jilemnice

Zrealizujeme váš sen o domově

Více než 20 let navrhujeme, vyrábíme a montujeme kuchyně a nábytek na míru. Díky širokému sortimentu jsme schopni zařídit váš domov od podlahy, a to doslova. Krom zakázkové výroby nábytku dodáváme širokou paletu podlah, kvalitní horizontální a vertikální žaluzie i garážová vrata a brány.

Proč je náš sortiment tak široký?

V roce 1990 jsme založili společnost zaměřenou převážně na kovovýrobu. A jak se trh v České republice rozšiřoval, rozšiřoval se i náš sortiment. Spolupráce s dobrými dodavateli nám dovolila rychle se posunout dál a rozšířit náš sortiment k výrobě nábytku. 

Co pro vás můžeme udělat?

Načerpejte inspiraci na našich stránkách a pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi k vám přijedeme, vše naměříme a poradíme s výběrem materiálů i estetickou stránkou. Rady, tipy a veškeré grafické návrhy ve 3D provedení od nás dostanete zdarma. Když budete z projektu i ceny nadšeni, pustíme se do realizace. Tím to pro nás ale nekončí! Myslíme si, že nejlépe dokáže věci opravit ten, kdo je vyrobil, proto svým zákazníkům nabízíme celkový servis všech našich produktů.