Poptávka

Nábytek

Nábytek na míru vašeho prostoru i představám

DELFI REHAB je zavedená společnost z podkrkonoší, která plní sny svých klientů již více jak 20 let. Nábytek vyrábí s absolutní přesností a profesionalitou přímo na míru těm, kteří touží po příjemném a praktickém domově. Naše kuchyně splňují nejpřísnější kritéria odolnosti, účelnosti i pohlednosti, naše vestavěné skříně vytvoří z každého koutu domova úložný a designový prostor přímo na míru vašim potřebám a přáním.

Interiéry i exteriéry

Se stejnou zodpovědností přistupujeme i k dalším doplňkům interiérů (žaluzie a rolety, podlahy) a exteriérům (venkovní stínění, brány, garážová vrata), které nabízíme.

Neváhejte nás kontaktovat

Naši profesionální pracovníci vám rádi zodpoví jakýkoli dotaz a pomohou při výběru toho nejvhodnějšího řešení přímo pro vás.

Nábytek

Díky nábytku na míru Delfi si zcela podmaníte malý i velký prostor. Hravě vám vybavíme dětský pokoj, ložnici, obývací pokoj nebo šatnu. Vše tak, aby se váš domov stal praktickým místem vhodným k odpočinku.

Veškerá výroba nábytku Delfi je strojní a probíhá výhradně v Čechách. Dbáme na zdravotní nezávadnost použitých komponentů i jejich odolnost, protože chceme, aby vám náš nábytek sloužil celý život. Nábytek vám nejen navrhneme a vyrobíme, ale i dovezeme, smontujeme, ujistíme se o jeho funkčnosti a v případě potřeby ho přijedeme opravit.